Ludzie listy piszą - cz. 2

The Tall Ships’ Races 2007 już się skończyło

The Tall Ships’ Races 2007 już się skończyło, a poczta internetowa ciągle zasypywana jest ciepłymi listami - i to wręcz z całego świata. Dziękujemy, bardzo nam miło za wyrazy uznania i oczywiście prosimy o jeszcze.

"Tą drogą pragnę podziękować za wspaniałe przeżycie, jakiego doznałam oglądając relacje z tego przepięknego zlotu. Mimo, że jestem w Kanadzie, to śledziłam każdy jego dzien. Z dumą przyznaję się, że jestem ze Szczecina. Zorganizowanie takiego przedsięwzięcia graniczy z cudem. Codziennie rozmawiałam z Mamą w Szczecinie, która nie miała słów uznania dla tej imprezy. Mam nadzieję, że następny zlot będzie również wspaniały, a ja już dokonam wszystkiego, żeby być na miejscu i przeżyć to jeszcze raz. Gratuluje i pozdrawiam” 
Barbara Gilo

"Szanowny Panie Kapitanie. Pragniemy pogratulować i podziękować Panu oraz Pańskim współpracownikom za profesjonalną organizację zlotu żaglowców w Szczecinie. Były to niezapomniane dni wspaniałych przeżyć dla nas, naszych rodzin oraz przyjaciół”.
Kpt. Ż.W. Zbigniew Kublicki

"Regaty były bardzo dobrze zorganizowane, ilość imprez w tym samym czasie doprowadzała do zawrotu głowy (pozytywnie). Mam jedno spostrzeżenie, mianowicie – rozmyślnie Miasto Szczecin i imprezy tu organizowane, bez względu na rangę tych imprez jest „spychane jakby poza granicę naszego kraju. Dotyczy to w szczególności mediów centralnych. Z żalem, że już ‘po’".
Wasz słuchacz

"Jest wiele pięknych opinii o tak wspaniałej imprezie. Mieszkańcy Szczecina są dumni, że to Szczecin zgotował imprezę, której poprzeczkę bardzo trudno będzie podnieść na arenie zlotów żeglarskich w innych krajach. Dziękujemy organizatorom. Szczególne podziękowania ślę na adres biura prasowego. Wykonaliście bardzo mozolną pracę. Biuro prasowe to pół sukcesu. Daliście nam wiele informacji. Ci z pozostałej Polski, którzy nie mogli być na tej imprezie bardzo żałują. Cieszą się z Waszej pracy, bo oddaliście naturalny obraz tego co rzeczywiście się działo. Przez informację i slajdy z każdego dnia zlotu cały kraj podziwiał tę imprezę, czuł się że na niej przebywał. Należą się Wam gorące podziękowania. W imieniu własnym, mojej rodziny, wielu mieszkańców Szczecina, mówię: ‘bardzo, bardzo dziękuję’”.
Szczecinianin Zdzisław Kędzierski

Biuro Prasowe TTSR
2007/08/08 13:00:00

» Archiwalne wiadomości

» Archiwalne wiadomości

Urząd Miasta Szczecin, Plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin, tel./faks +48 91 42 45 992 | Wszelkie prawa zastrzeżone | regaty@um.szczecin.pl