Baza jednostek pływających
Szczegóły po kliknięciu na nazwie jednostki.

Lp Nazwa jednostki Bandera Rok Typ
1 A963 Stern   Belgia   1980   Łódź straży granicznej  
2 Aegir   Niemcy   1986   Slup  
3 Aglaia   Niemcy   1977   Colin Archer  
4 Akela   Rosja   1986   BM-Slup  
5 Albatros   Niemcy   1942   Szkuner gaflowy  
6 Albert Johannes   Holandia   1928   Szkuner  
7 Albertha   Holandia   1891   Tjalk pełnomorski  
8 Albin Köbis   Niemcy      2 masztowy kuter gafłowy  
9 Aldebaran   Niemcy   1974   Łódź motorowa/stalowa  
10 Alexander von Humboldt   Niemcy   1906   Bark  
11 Amazone   Holandia   1994   Szkuner  
12 Ambulant ZL 9   Niemcy   1914   Aak z Ljljssel  
13 Amphitrite   Niemcy   1887   3-Mast -3masztowy szkuner  
14 Andromeda   Dania   1986    
15 Angela von Barßel   Niemcy   1896   Tjalk  
16 Anita   Niemcy      Jacht  
17 Anitra   Niemcy      Szkuner sztakslowy  
18 Anne Margaretha   Holandia   2000   BM-Kecz  
19 Anny von Hamburg   Niemcy   1914   Szkuner  
20 Antigua   Holandia   1957   Barkentyna  
21 Antoinette   Niemcy   1889   Aak z Lemster  
22 Apostol Andrey   Rosja   1996    
23 Ariel   Rosja   1981    
24 Ars Vivendi   Niemcy   2004   Łódź motorowa  
25 Artemis   Holandia   2001   Bark  
26 Asgard II   Irlandia   1981   Brygantyna  
27 Astrid   Holandia   1918   Bryg   
28 Athena   Niemcy   1955   Slup  
29 Atlantic   Niemcy   1871   Brygantyna  
30 Atlantis   Holandia   1905   Barkentyna  
31 Aurora   Niemcy   1953   Stawiacz boji  
32 Banjaard   Holandia   1913   Szkuner  
33 Belem   Francja   1896   Bark  
34 Beluga II   Niemcy      Klipper  
35 Berta   Niemcy   1910   Ewer  
36 Bessie Ellen   Wielka Brytania   1907    
37 Bessie Ellen   Polska   2003    
38 BG 21 Bredstedt   Niemcy   1989   Łódź patrolowa  
39 BG 22 Neustrelitz   Niemcy   1992   Łódź patrolowa  
40 Birgitte   Niemcy   1957   Galeas  
41 Bisschop van Arkel   Holandia   1900   Szkuner  
42 Black Diamond of Durham   Wielka Brytania   1973    
43 Borkumriff   Niemcy   1956   Statek pożarowy  
44 Boronia   Niemcy   1921   Vollenhovense Bol  
45 Börteboot Nr. 3   Niemcy   1953   Łódź pasażerska (wiosłowa z Helgolandu)  
46 Bracki   Niemcy   1912   Barkas  
47 Bremerhaven   Niemcy   1985   Statek celny  
48 Bremerlotse   Niemcy   1956   Pilotówka  
49 Bruno Illing   Niemcy   1968   Stawiacz boji  
50 Capitan Miranda   Urugwaj      Szkuner  
51 Carpe Diem   Niemcy   1977   Slup  
52 Carpe Diem   Niemcy   1992   Statek rybacki (dwu masztowy)  
53 Carpfanger   Niemcy      Slup  
54 Catherina   Holandia   1925   Szkuner  
55 Cementesse   Niemcy   1982   Szkuner  
56 Christel   Niemcy   1936   Kuter  
57 Christian Radich   Holandia   1905   Vollschiff  
58 Christina   Holandia   1924   Kuter  
59 Christine 2   Niemcy   2004   Łódź sportowa  
60 Cisne Branco   Brazylia   1999   Vollschiff  
61 Colomba   Niemcy      Kecz  
62 Comet   Niemcy   1985   Smelne 1050  
63 Cuauhtémoc   Meksyk   1982   Bark  
64 Dageraad   Holandia   1895   Klipper  
65 Dankbaarheid   Holandia   1929   Tjalk  
66 Dar Mlodziezy   Polska   1982   Vollschiff  
67 Dark Horse   Wielka Brytania   1979   Slup  
68 Date   Niemcy   1975   Łódź holenderska  
69 De Goede Verwachting   Holandia   1916   Tjalk  
70 De Utrecht   Holandia   1997   Statenjacht  
71 Delphin   Niemcy   1930   Barka żaglowa do przewozu torfu  
72 Dialog II   Niemcy   1989   Slup  
73 Discovery   Wielka Brytania   2001   BM-Slup  
74 Eagle   Stany Zjedn.Ameryki   1936   Bark  
75 Ebenhaezer   Niemcy   1908   Tjalk  
76 Eendracht   Holandia   1989   3 masztowy szkuner  
77 Eintracht   Niemcy   1985   Łódź motorowa  
78 Elbe 1   Niemcy   1948   Statek pożarowy  
79 Elegant   Holandia   1889   Klipper  
80 Ella   Niemcy   1935   Szkuner sztakslowy  
81 Elli   Niemcy   1980   Grundel  
82 Endeavour   Australia   1988   Bark  
83 Engelina   Holandia   1908   Tjalk  
84 Esmeralda   Chile   1946   Barkentyna  
85 Esprit   Niemcy   1995   Szkuner  
86 Eule   Niemcy   1895   Mieczowy dwu masztowy ewer  
87 Europa   Holandia   1911   Bark  
88 Excelsior   Wielka Brytania   1921   Trauler  
89 Eye of the wind   Wielka Brytania   1911   Brygantyna  
90 F 220 Hamburg   Niemcy   2004   Transporter  
91 Farujej   Polska   1980    
92 Flinthörn   Niemcy      Kuter gaflowy  
93 Flora   Rosja   1979    
94 Fluth   Niemcy   1897   Parowiec  
95 Fortuna   Niemcy      Friesischer Maatkast  
96 Franzius   Niemcy   1999   Łódź z Wesery  
97 Freedom   Szwecja   1977    
98 Freye Frosk   Niemcy   1972   Płaskodenny żaglowiec holenderski  
99 Frido Spatz   Niemcy   1956   Statek motorowy  
100 Fridtjof Nansen   Niemcy   1919   Kuter gaflowy  
101 Friedrich   Niemcy   1880   Statek pasażerski  
102 Fritiden   Niemcy   1989   Kecz  
103 Fryderyk Chopin   Polska   1992   Bryg  
104 Fulvia   Niemcy      Galeas  
105 Gerarda   Holandia   1903   Aak  
106 Gesine von Papenburg   Niemcy   1985   Barka angielska  
107 Gladan   Szwecja   1947   Szkuner  
108 Gloria   Kolumbia   1967   Bark  
109 Godewind   Niemcy   1975   Slup  
110 Goliath   Niemcy   1941   Holownik  
111 Gorch Fock   Niemcy   1958   Bark  
112 Grace   Niemcy   1940   Jacht  
113 Granit   Niemcy   1986   Statek transportowy  
114 Greif   Niemcy      brygantyna (schonenbrig)  
115 Grete   Niemcy      Kuter gaflowy  
116 Greundiek   Niemcy   1950   kabotażowiec (koster)  
117 Grönland   Niemcy   1867   Statek rybacki ( jednomasztowy , Norweski)  
118 Großherzogin Elisabeth   Niemcy   1909   3 masztowy szkuner gaflowy  
119 Gulden Draeck   Niemcy   1971   Grundel  
120 Gwarek   Niemcy   1972    
121 Habau 24   Niemcy   1970   Statek pomiarowy  
122 Hafenamt 2   Niemcy   1989   Barkas  
123 Hamburg   Niemcy   1995   Statek pasażerski  
124 Hammonia   Niemcy   1992   Statek pasażerski  
125 Hanni   Niemcy   2000   Statek płaskodenny  
126 Hanse Jet II   Niemcy   1996   Katamaran  
127 Hanseatic   Niemcy   1992   Statek pasażerski  
128 Hartlepool Renaissance   Wielka Brytania   1976   Kecz z ożeglowaniem Bermudzkim  
129 Hein Mück   Niemcy   1984   Statek pasażerski  
130 Heincke   Niemcy   1990   Statek badawczy  
131 Helene   Szwecja   1916   Galeas/Kecz  
132 Helgoland   Niemcy   1962   Statek pasażerski  
133 Hendrika Bartelds   Holandia   1908   Szkuner  
134 Henny   Niemcy   1904   Klipper  
135 Hermann Marwede   Niemcy   2003   Statek ratowniczy  
136 Hermann Rudolf Meyer   Niemcy   1996   Statek ratowniczy  
137 Hetairos   Kajmany   1993   Kecz  
138 Hetman   Polska   1936    
139 HF 244 Astarte   Niemcy   1903   Kuter  
140 HF 510 Rungholt   Niemcy   1949   Kuter  
141 Hohwacht II   Niemcy   1952   Łódź patrolowa  
142 Hoop op Welvaart   Niemcy   1883   Tjalk  
143 Huba Huba   Niemcy   1963   BM-Jol  
144 Hug Maru   Niemcy   1980   Slup  
145 Indian II   Niemcy   1988   Slup  
146 Iskra   Polska   1982   Barkentyna  
147 J. R. Tolkien   Holandia   1964   Szkuner  
148 Jacob Meindert   Holandia   1989   Szkuner  
149 Jagiellonia   Polska   1976    
150 James Cook   Wielka Brytania   1986    
151 Jan-Dirk   Niemcy   1950   kabotażowiec (koster)  
152 Jan Brass   Niemcy   1969   Statek pasażerski  
153 Jana   Niemcy   1991   Colin Archer  
154 Janaina   Niemcy   2000   Łódź motorowa  
155 Jann   Niemcy   1989   Łódź sportowa  
156 Jens Krogh   Dania   1899   Galeas  
157 Johann Smidt   Wielka Brytania   1974   Szkuner  
158 John Albrecht   Niemcy   1961   Slup  
159 Jolie Brise   Wielka Brytania   1913   Kuter  
160 Julianna   Stany Zjedn.Ameryki   1984    
161 Kamper Kogge   Holandia   1997   Koga  
162 Kaper   Niemcy      Kecz z ożeglowaniem Bermudzkim  
163 Kapitan Głowacki   Polska   1944   Brygantyna  
164 Kapitän Hilgendorf   Niemcy   1961   Statek pilotowy  
165 Kapitän König   Niemcy   1963   Statek pilotowy  
166 Kapitän Meyer   Niemcy   1950   Parowy stawiacz boji  
167 Kara-Deniz   Niemcy   1975   Żaglowiec  
168 Kathrin   Niemcy   1984   Kecz  
169 Katje Tippel   Niemcy      Katamaran  
170 Khersones   Ukraina   1988   Vollschiff  
171 Kiek ut   Niemcy   1991   Statek wielozadaniowy (kontroler)  
172 Kieler Hansekogge   Niemcy      Hanzeatycka kogga  
173 Klaus Störtebecker III   Niemcy   1921   Kecz gaflowy  
174 Knez   Polska   1981    
175 Koh-i-Noor   Holandia   1904   Szkuner  
176 Korsar   Niemcy      Kecz  
177 Kralli   Niemcy   1949   Kuter rybacki  
178 Kramputz   Niemcy   1925   Tjalk  
179 KRI Dewarutji   India   1953   Barkentyna  
180 Krista Rud   Niemcy   1958   Szkuner  
181 Krusenstern   Rosja   1926   Bark  
182 Kvituren   Holandia   1991    
183 La Belle Poule o. L´Etoile   Francja      Szkuner  
184 La Recouvrance   Francja   1992   Szkuner  
185 Laisve   Litwa   1981    
186 Lale Andersen   Niemcy   1999   Statek pasażerski  
187 Landrath Küster   Niemcy   1889   Kuter rybacki (pełnomorski)  
188 LE 194 / Kennet   Holandia   2000   Aak z Lemster  
189 LE 195 / Noord   Holandia   2000   Aak z Lemster  
190 LE 196 / Grote Jager   Holandia   2002   Aak z Lemster  
191 LE 7 / Brandende Liefde   Holandia   2004   Aak z Lemster  
192 Lili Marleen   Niemcy   1994   Barkentyna  
193 Linquenda II   Holandia   1914   Klipperaak  
194 Lokki   Finlandia   1980   Szkuner  
195 Lord Nelson   Wielka Brytania   1986   Bark  
196 Löschboot 1   Niemcy   1940   Statek pożarowy  
197 Louisiana Star   Niemcy   1998   Parowiec (kołowy)  
198 Lua Dos   Hiszpania   1990    
199 Luciana   Holandia   1916   Szkuner  
200 Lüder von Bentheim   Niemcy   2002   Replika statku z Wezery  
201 M 1096 Passau   Niemcy      Stawiacz min  
202 Maagin   Niemcy   1916   Kuter gaflowy  
203 Mare Frisium   Holandia   1916   Szkuner  
204 Maria Dorothea   Niemcy      Mieczowy dwu masztowy ewer  
205 Marianne Johanne   Niemcy   1891   Tjalk  
206 Mariarosa   Niemcy   1947   Szkuner  
207 Marie Galante   Holandia   1915   Szkuner  
208 Mary-Anne II   Panama   1997   Barkentyna  
209 Meander   Holandia   1947   Szkuner  
210 Mellum   Niemcy   1984   Statek badawczy  
211 Mercedes   Holandia   2005   Bryg   
212 Merkury   Polska   1984   Jol  
213 MHC Weilheim   Niemcy   1998   Stawiacz min  
214 MHV 804 Andromeda   Dania   1993   Trałowiec  
215 MHV 806 Dubhe   Dania   1994   Trałowiec  
216 MHV 810 Luna   Dania   1996   Trałowiec  
217 MHV 814 Budstikken   Dania   1993   Trałowiec  
218 MHV 817 Partisan   Dania   2000   Trałowiec  
219 MHV 818 Sabotoren   Dania   2001   Trałowiec  
220 MHV 92 Holger Danske   Dania   1973   Trałowiec  
221 MHV 94 Ringen   Dania   1975   Trałowiec  
222 Mien Problem   Niemcy   1973   Łódź holenderska  
223 Mir   Rosja   1988   Vollschiff  
224 Mircea   Rumunia   1939   Bark  
225 Moana   Niemcy   1973   Slup  
226 Mogan   Niemcy   1998   Slup  
227 Monsun   Niemcy   1948   Jol  
228 Morning Star of Revelation   Wielka Brytania   1978    
229 Mutsch   Niemcy      Kuter  
230 Nadezhda   Rosja   1989   Vollschiff  
231 Nate   Niemcy   1992   Łódź motorowa  
232 Navigator   Finlandia   1947    
233 Nawigator XXI   Polska   1998   Statek badawczy  
234 Nell Britt   Niemcy   1929   Szkuner  
235 Nellie & Leslie   Szwecja   1914   Statek płaskodenny  
236 Neustadt   Niemcy   1959   Łódź szkoleniowa i robocza (uswanie skutków katastrof)  
237 Neustadt 1   Niemcy   1962   Łódź szkoleniowa i robocza (uswanie skutków katastrof)  
238 Nis Randers   Niemcy   1979   Żaglowiec  
239 Nobile   Niemcy      Kuter  
240 Nordstern MKY   Niemcy   1945   kuter motorowy  
241 Oban   Holandia   1903   Szkuner  
242 Obsession   Niemcy   1980   Kecz  
243 Ocean   Rosja   1969    
244 Ocean Saloon   Niemcy   1964   Jacht  
245 Ocean Scout   Wielka Brytania   1993   BM-Kecz  
246 Oosterschelde   Holandia   1918   Szkuner  
247 Orion   Polska   1936    
248 Orsa Maggiore   Włochy   1994    
249 Padua   Niemcy   1984   Statek rybacki (dwu masztowy)  
250 Pegasus   Holandia   1904   Klipper  
251 Peter von Danzig   Niemcy      Slup  
252 Phönix   Niemcy   1958   Pinasse (statek francuski "pinus")  
253 Pitkapaasi   Finlandia   1898    
254 Platessa von Esbjerg   Niemcy      Kuter gaflowy  
255 Pogoria   Polska   1980   Barkentyna  
256 Präsident Freiherr von Maltzahn   Niemcy   1928   Rybacki kuter gaflowy  
257 Prince William   Wielka Brytania   2001    
258 Quarantäne   Niemcy   1960   Barkas  
259 Rakel   Niemcy   1896   Kuter  
260 Rederijker   Holandia   2000   Tjalk  
261 Regenpieper   Niemcy   1965   Barkas  
262 Regina Maris   Holandia   1970   Szkuner  
263 River Star   Niemcy   1993   Statek pasażerski  
264 Rodezand   Niemcy   1977   Aak z Lemster  
265 Roland von Bremen   Niemcy   1936   Jol  
266 Roland von Bremen   Niemcy   2000   Koga  
267 Roter Sand   Niemcy   1999   Kecz gaflowy  
268 Rubin   Niemcy   1983   Żaglowiec  
269 S 65 Sperber   Niemcy   1979   Ścigacz  
270 Saalais   Niemcy   1998   Slup  
271 Sagres   Portugalia   1937   Bark  
272 Sagres II   Portugalia   1937   Żaglowiec rejowy  
273 Salor   Niemcy      Kuter gaflowy  
274 San Giusto   Włochy   1992   Lotniskowiec  
275 Sapphire   Niemcy   1908   Parowiec  
276 Schulschiff Deutschland   Niemcy      Vollschiff  
277 Sea Cloud II   Malta   2000   Bark  
278 Sea Soul   Niemcy   2000   kuter  
279 Seefalke   Niemcy   1981   kontroler floty rybackiej  
280 Seelotse   Niemcy   1956   Pilot pełnomorski  
281 Senator   Niemcy   1979   Barkas  
282 Seute Deern   Niemcy   1939   Kecz gaflowy  
283 Shtandart   Rosja   1999   Fregata  
284 Silvery Light   Wielka Brytania   1884   Kecz gaflowy  
285 Sjöglimt   Niemcy   1932   Kuter  
286 Skylge   Holandia   1910   Klipper  
287 Sofie   Niemcy   1916   Kuter  
288 Sorlandet   Holandia   1927   Vollschiff  
289 Sorlandet II   Niemcy   1979   Colin Archer  
290 St. Nikolay   Rosja   1991   Pomor Ladja  
291 Stad Amsterdam   Holandia   2000   Klipper  
292 Stettin   Niemcy   1933   Parowy lodołamacz  
293 Store Baelt   Holandia   1928   Kecz gaflowy  
294 Störtebeker   Niemcy   1885   Barkentyna  
295 Stortemelk   Holandia   1961   Szkuner  
296 Sturmfee   Niemcy   2002   Slup  
297 Svanen   Dania   1960   Jol  
298 Swaensborgh   Holandia   1991   Szkuner  
299 Swan fan Makkum   Holandia   1993   Brygantyna  
300 Swantje   Niemcy      Kecz gaflowy  
301 Symbiose   Niemcy   1986   Kuter  
302 Taifun   Niemcy   1951   Jol  
303 Tarangini   India   1995   Bark  
304 Taucher-K   Niemcy   1873   Baza nurkowa  
305 Taucherschiff F   Niemcy   1961   Baza nurkowa  
306 Tenacious   Wielka Brytania   1996   Bark  
307 Theepot   Niemcy   1920   Aak z Lemster  
308 Thor Heyerdahl   Niemcy   1930   Szkuner  
309 Thyra   Dania   1961   Jol  
310 Tide   Niemcy   1990   Statek pomiarowy  
311 Toekomst   Holandia   2002   Tjalk  
312 Tornado   Polska   1974   Slup  
313 Twister   Holandia   1998   Szkuner  
314 Ubena von Bremen   Niemcy   1991   Hanzeatycka kogga  
315 Urania   Holandia      Kecz  
316 Uthörn   Niemcy   1982   Statek badawczy  
317 Vegesack BV 2   Niemcy   1895   Statek rybacki (dwu masztowy)  
318 Verandering   Holandia   1905   Klipper  
319 Verandering   Niemcy   1898   Klipper  
320 Vestby   Niemcy   1920   Żaglowy statek handlowy  
321 Visnes   Łotwa   1906   Statek motorowy  
322 Vlieland   Niemcy   1909   Aak z Lemster  
323 Vrouwe Linda   Holandia   1910   Tjalk  
324 W.Klitgaard   Dania   1891   Kuter  
325 Wal   Niemcy   1938   Parowy lodołamacz  
326 Walross III   Niemcy      Kuter gaflowy  
327 Wappen von Ihlow   Niemcy   1900   Tjalk (mieczowy statek hoenderskiz Groningen)  
328 Wega   Niemcy   1990   Statek badawczy  
329 Wega   Niemcy      Slup  
330 Weserspiel   Niemcy   1980    
331 White Crest   Niemcy   1975   Slup  
332 Wiking   Niemcy   1950   Kuter  
333 Wilhelmina   Holandia   1893   Klipper  
334 Wolf   Niemcy   1993   Holownik  
335 York     1980   Fregata  
336 Zawisza Czarny   Polska   1952   3 masztowy szkuner sztakslowy  
337 Zuiderzee   Holandia   1909   Szkuner  
338 Zuversicht   Niemcy      Szkuner gaflowy  
Urząd Miasta Szczecin, Plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin, tel./faks +48 91 42 45 992 | Wszelkie prawa zastrzeżone | regaty@um.szczecin.pl