Regaty The Tall Ships' Races 2007

List do sponsorów

Za rok do Szczecina przypłyną najpiękniejsze i największe żaglowce świata i setki jachtów. Tu odbędzie się finał regat wielkich żaglowców The Tall Ships’ Races 2007, przedsięwzięcia, w którym od ponad pół wieku młodzi ludzie z całego świata realizują na pokładach wielkich żaglowców ideę „sail training” - wychowania w duchu przyjaźni, tolerancji i współpracy.
 
Finał The Tall Ships’ Races 2007 będzie największą plenerową imprezą w Polsce w 2007 roku i ogromnym wydarzeniem medialnym. Honorowy patronat nad finałem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Lech Kaczyński. więcej
 
            Cieszę się bardzo, że przez parę dni Szczecin będzie żeglarską stolicą Europy. Miasto bardzo starannie przygotowuje się do tego zadania, ale jak każde wielkie przedsięwzięcie tak i to wymaga ogromnego zaangażowania i współdziałania. Wierzę, że akceptując wartości związane z wychowaniem morskim, styl i solidność morskiego rzemiosła oraz bliską każdemu człowiekowi ideę swobodnego żeglowania przyjmą Państwo propozycję wsparcia tego niezwykłego wydarzenia.
 
Będę bardzo wdzięczny jeśli zechcą Państwo przeanalizować nasze propozycje i wstąpić do grona współtwórców - sponsorów tego niepowtarzalnego, niezapomnianego przedsięwzięcia.
 
 
 
 
Z poważaniem
Piotr Krzystek

Urząd Miasta Szczecin, Plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin, tel./faks +48 91 42 45 992 | Wszelkie prawa zastrzeżone | regaty@um.szczecin.pl